CS:GO

19.01.2022

Zagramy w fazie pucharowej UltimoGG Series

W sobotę rozegraliśmy bardzo udane kwalifikacje do turnieju UltimoGG Series gdzie pula nagród wynosi ponad 7 tysięcy funtów! Po wielu zaciętych spotkaniach nasza drużyna może przygotowywać się do fazy pucharowej rozgrywek.

Do rywalizacji przystąpiło wiele znanych i sklasyfikowanych wysoko w rankingu HLTV zespołów. W pierwszym spotkaniu Ungentium trafiło na hiszpańskie VivoGamerTeam i tylko początek spotkania rozgrywany był na równym poziomie. Po zmianie stron na mapie Ancient Prism i spółka nie dali rywalom większych szans wygrywając całe spotkanie 16-9.  Prawdziwy zawrót głowy kibice przeżyli podczas kolejnego spotkania, rywal 10avg. prowadził już 14-4 jednak determinacja naszej drużyny spowodowała doprowadzenie do remisu! W dogrywce nie daliśmy rosyjskiemu oponentowi żadnych szans wygrywając komplet rund i przechodząc dalej.

Pojedynek z KTRL w trzeciej rundzie przebiegał zdecydowanie spokojniej i po pełnej kontroli na Inferno mogliśmy cieszyć się z awansu do fazy pucharowej rozgrywek. Nie oznaczało to jednak końca rywalizacji ponieważ kolejne zwycięstwo dawało rozstawienie. Pomimo trudności na początku spotkania udało się osiągnąć zwycięstwo na mirage i zapewnić sobie lepszą pozycję wyjściową na playoffy. Faza pucharowa UltimoGG Series rozpocznie się 22 stycznia o godzinie 17:00.

Pracujemy nad tym aby poczynania naszej drużyny były transmitowane za pośrednictwem https://www.twitch.tv/ungentium liczymy na Wasze wsparcie i obecność podczas transmisji.  Do usłyszenia!